Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Курс на завершення війни незмінний, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії. Президент

Володимир Зеленський заявив, що атака незаконних збройних формувань на позиції Об’єднаних сил на Луганщині з використанням забороненого Мінськими угодами озброєння – це спроба зірвати мирний процес на Донбасі.

«У п’яту річницю Дебальцівської трагедії бойовики та окупанти влаштували цинічну провокацію. Сьогодні зранку вони атакували позиції Об’єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, хутір Вільний. Обстріли велися зі зброї, забороненої Мінськими угодами. Воїни Збройних сил України дали гідну відсіч агресору. На жаль, з нашого боку є втрати», – зазначив Президент України.

Детальніше

У 18 патронатних сім’ях Харківської області виховують 46 дітей

Такі дані навели під час селекторної наради Міністерства соціальної політики щодо вирішення питання влаштування дітей у контексті реформування будинків дитини.

Розпочинаючи нараду, заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль відзначив, що це питання знаходиться на особливому контролі Президента України Володимира Зеленського.

Детальніше

Запрацював Telegram-канал системи безоплатної правової допомоги

Про це повідомили у Міністерстві юстиції України.

У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані для людей, які не знайомі з юридичною термінологією, та детально роз’яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.

Детальніше

Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT-сфері для людей з інвалідністю

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».

Мета проєкту - надати безкоштовні можливості навчання професіям у сфері IT, які мають попит, для людей з інвалідністю. Після успішного тестування й отримання сертифікатів вони зможуть взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Детальніше

Олексій Кучер ініціює створення робочої групи для протидії незаконному вирубуванню лісів у області

За пропозицією керівника області до групи мають увійти керівники правоохоронних органів, зокрема, Нацполіції та обласного управління лісового та мисливського господарства.

Це питання голова ХОДА порушив під час наради з керівниками територіальних органів влади в Харківській області. Відкриваючи захід, Олексій Кучер нагадав, що в день свого призначення визначив 3 ключові пріоритети в роботі – це боротьба з корупцією, залучення інвестицій та поліпшення екологічного стану в регіоні. Саме питання екології стало центральним в обговоренні.

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації