Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

За 2018 рік щомісячні страхові виплати профінансовано на суму 7,6 млрд грн, середній розмір зріс на 31%

За оперативними даними розмір щомісячних страхових виплат, що фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та членів їх сімей, упродовж 2018 року зріс у середньому на майже 31%. Виплати здійснювались для понад 208 тис. осіб, з яких понад 47 тис. є внутрішньо переміщеними особами. Загальна сума видатків склала 7,6 млрд грн. У минулому році Фонд соціального страхування України провів три етапи перерахунків щомісячних страхових виплат. За підсумками першого етапу осучаснення з 01.01.2018 сума виплат збільшилась для майже 170 тисяч осіб. Крім того, з 01.03.2018 розмір страхових виплат збільшено на 20% для всіх потерпілих на виробництві. Під час третього етапу перерахунків виплати було підвищено для 4,2 тис. потерпілих з низьким розміром заробітної плати перед настанням страхового випадку, середній розмір щомісячних виплат у них збільшився на 49,5%.

Детальніше

Ремонтні роботи у рамках реалізації програми «Енергія світла» розпочнуться в березні

Про підсумки та подальші плани реалізації ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної з освітлення населених пунктів області розповіли на брифінгу 18 січня.

За інформацією директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА Сергія Магдисюка, в 2018 році коштом обласного бюджету було відновлено зовнішнє освітлення на 351-й вулиці у 105-ти населених пунктах області. Замінено 225,5 тис. метрів електричних мереж, встановлено 400 нових опор та майже 5 тисяч енергоощадних світильників.

«У 2019 році до переліку напрямів реалізації програми «Енергія світла» додали й ремонт вхідних груп багатоквартирних житлових будинків. Місцеві органи самоврядування вже надали пропозиції щодо ремонту 5100 об’єктів», - зазначив директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури.

Детальніше

ФОТОЗВІТ:відзначення Водохрещі у Вовчанському районі

Білоколодязька селищна радаВарварівська селищна рада

Землянська селищна рада

Петропавлівська селищна рада


На Вовчанщині відзначили свято Хрещення Господнього

18 та 19 січня 2019 року Вовчанщина, як і вся Україна, відзначає одне з найважливіших свят християнства – Хрещення Господнє, яке ще називають у народі Богоявлення, Йордана або Водохреща.
Із Хрещенням Господнім пов’язують Хрещення в Йордані Ісуса Христа і християни вірять, що у цей день з півночі до півночі вода стає цілющою.
З нагоди великого релігійного свята Богоявлення Господнього 18 та 19 січня у храмах Вовчанського району відбулися Божественні літургії та освячення води. Для прихожан Свято-Жено-Мироносицького храму святкові богослужіння та освячення води проводив протоієрей Іван Ярославович Остапович.
Вовчанщина готувалася до свята Водохрещі заздалегідь. Тих, хто насмілився скупатися в ополонці, на березі річки чекали жвавий святковий концерт, гарячий узвар і багато смачних українських страв від найкращих кухарів нашого краю. Усе це додавало бадьорості, енергії, гарного настрою і зробило Водохрещу й справді народним гулянням.


Юлія Світлична відвідала Харківську гімназію № 116

Учні цього закладу демонструють одні з кращих результатів на учнівських олімпіадах та конкурсах-захистах робіт МАН.

«Ми приділяємо особливу увагу розвитку та підтримці освіти в області. Це дає нам можливість підвищувати кваліфікацію вчителів і, безумовно, домагатися більш високих результатів учнів, - зазначила керівник області. - За останній рік капремонти провели в 200 школах області й продовжимо цю роботу в 2019 році. Також для навчальних закладів закупили понад 1,5 тисячі комп'ютерів і обладнання для більш ніж 100 кабінетів».

Юлія Світлична зазначила, що акцент керівництво області робить на розвиток сфери освіти в селах, забезпечуючи рівні можливості для дітей.

Детальніше

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації