Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Аналіз травматизму і професійної захворюваності та підходи до їх профілактики обговорили на нараді

Відповідно до аналітичних даних Фонду соціального страхування України упродовж І півріччя цього року загалом по Україні кількість страхових нещасних випадків зменшилась на 2,1%, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 9,2%, кількість професійних захворювань збільшилась на 31%.

Про це повідомили на селекторній нараді за підсумками аналізу нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також стану їх профілактики упродовж січня–червня 2019 року. Захід відбувся під головуванням начальника управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду Сергія Таровика, участь у нараді взяли начальники  профільних відділів, керівники управлінь виконавчої дирекції в областях та місті Києві, представник розробника програмного забезпечення з обліку страхових випадків.

Детальніше

Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

Голова ХОДА відзначила, що більшість питань, які винесла на розгляд депутатів облдержадміністрація, стосувалися підготовки області до осінньо-зимового періоду.

Підбиваючи підсумки пленарного засідання XХІ сесії Харківської облради VII скликання, керівниця області відзначила ті рішення, що стосувалися виділення додаткових коштів на реалізацію проєктів у різних сферах життя регіону.

«Була збільшена кількість об’єктів, що потребують ремонту та реконструкції. До переліку додали близько 100 об’єктів, у тому числі сфери ЖКГ. Кошти були виділені для проведення відновлювальних робіт на колекторі в Лозовій; для того, щоб повністю налагодити водопостачання в одному з селищ Шевченківського району тощо. Також виділено кошти, щоб укріпити сферу освіти в Харківській області – завершити ті реконструкції та будівництва, які були розпочаті на початку року. Зокрема, додаткове фінансування виділено для того, щоб ліквідувати наслідки стихії, яка пошкодила покрівлю однієї зі шкіл Близнюківського району», - навела приклади Юлія Світлична.

Детальніше

З обласного бюджету виділили кошти на реконструкцію низки об’єктів ЖКГ

Відповідні зміни затвердили в ході ХХІ сесії обласної ради VII скликання.

Зокрема, у Лозовій завершать реконструкцію каналізаційного колектора. У 2018 році внаслідок численних поривів кошти на його реконструкцію були виділені з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

«Було проведено масштабні роботи щодо заміни 3-х кілометрів колектора, глибина залягання якого - понад п’ять метрів. Своєчасне виділення коштів у 2018 році дозволило уникнути екологічної катастрофи в місті Лозова. Але в ході проведення робіт виникли додаткові обсяги, тому прийнято рішення виділити кошти на завершення реконструкції, що дозволить забезпечити населення безперебійними та якісними послугами водовідведення та водопостачання», - розповіли у Департаменті ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА.

Детальніше

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 10 нових «швидких»

Ключі від автотранспорту водіям передала голова ХОДА Юлія Світлична.

Керівниця області відзначила, що в регіоні застосовано комплексний підхід до вирішення питань розвитку сфери охорони здоров’я.

«Люди звертаються до медичних закладів кожного дня. Ми розуміємо, що багато закладів знаходяться у вкрай важкому стані, накопичуючи свої проблеми роками. Тому підходимо комплексно до вирішення цього питання. Проводимо ремонти – де часткові, де повні. Цього року до ремонту в області заплановано понад 70 об’єктів медичної сфери. Будуємо сільські амбулаторії. Зводимо нові комплекси – такі, як надсучасний онкологічний комплекс, будівництво котрого вже розпочато в Харкові. Також закупаємо нове обладнання. Торік було закуплено майже 280 одиниць медичного обладнання. Цього року продовжуємо ці заходи, а також поповнюємо автомобільний парк екстреної медичної допомоги», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше

Салтівське управління ГУ ДФС у Харківській області повідомляє

ФОП – роботодавець. Обов’язки щодо сплати податків та подання звітності

Салтівське управління ГУ ДФС у Харківській області звертає увагу підприємців - роботодавців на виконання ними обов’язку своєчасно нараховувати та виплачувати заробітну плату найманим працівникам, а також подавати звітність та сплачувати податки.

До початку роботи працівника слід подати до органу ДФС за місцем обліку ФОП як платника єдиного внеску повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою, встановленою постановою КМУ від 17 червня 2015р. №413.

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації