Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Президент підписав закон щодо вдосконалення публічних закупівель

Документ ухвалила Верховна Рада України 19 вересня 2019 року.

Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» № 114-ІХ.

Закон має на меті забезпечення ефективного, прозорого та якісного здійснення публічних закупівель, запобігання проявам корупції, розвиток конкурентного середовища та добросовісної конкуренції у сфері публічних закупівель в Україні.

Документ містить низку нововведень, які сприятимуть підвищенню ефективності закупівель, запровадженню персональної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель, удосконаленню механізму оскарження тендерів, гармонізації з міжнародними стандартами.

Детальніше

Юлія Світлична бере участь у заході в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Голова ХОДА стала спікеркою форуму «Участь жінок-політиків у місцевому самоврядуванні», що відбувається в Нью-Йорку в рамках 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Юлія Світлична стала однією з трьох спікерів заходу, який відбувається в Третьому Комітеті ГА ООН.

«Запрошення в якості спікерки цього авторитетного заходу говорить про увагу та довіру з боку міжнародних партнерів до наших дій на Харківщині, а також про те, що позитивні тенденції в розвитку регіону не залишилися поза уваги світової спільноти» - відзначила Юлія Світлична.

У своїй промові голова ХОДА виокремила тенденції розвитку сучасної України та зростання ролі жінок у державному управлінні та місцевому самоврядуванні. Юлія Світлична відзначила ключові вимоги, які висуває молоде покоління українців.

«Якою хоче бачити свою країну молоде покоління українців? Безумовно, це суспільство рівних можливостей. Це налагоджена система соціальних ліфтів, яка не має негативних фільтрів. У тому числі, за гендерною ознакою», - сказала голова ХОДА.

Детальніше

У Харкові відкриється остання виставка другої Бієнале молодого мистецтва

Відкриття експозиції «Архів дитячого малюнку. Знахідки минулого століття» відбудеться сьогодні, 16 жовтня, о 19:00 в приміщенні студії Aza Nizi Maza (Чернишевська, 4, вхід з вулиці).

Виставка особливо цікава харківським контекстом, оскільки дозволяє подивитися на життя людей на Харківщині в проміжку між 1930 -1970 роками – через призму дитячого погляду.

Твори мистецтва прийнято збирати, архівувати та каталогізувати, проте увесь цей механізм перестає працювати, коли мова заходить про дитяче мистецтво, – зазначають організатори проекту. Письменниця та кураторка виставкового проекту Юліта Ран відшукала неакадемічні малюнки дітей, які жили в Харкові та Харківський області в період з 1930-х до 1970-х років та відібрала малюнки, що зображують повсякденне життя та побут, вітальні листівки, книжки, з дитячими ілюстраціями на полях тощо. Головною інспірацією проекту стало бажання побачити, як саме історія та атмосфера часу проглядається крізь архів дитячого малюнка.

Триватиме експозиція до 31 жовтня і працюватиме за таким розкладом: понеділок, середа, четвер – 15:00-19:30, вівторок і п'ятниця – 16:00-21:00, субота 11:00-18:00, неділя 11:00-15:00.

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

16 жовтня  до  першого заступника голови ХОДА зверталися переважно з питань, що стосувалися земельних відносин та пасажирських перевезень.

Так, один  із  заявників  повідомив,  що  прийшов  на  особистий  прийом  представляти  інтереси  ветеранської  організації, яка  хоче  звернутися  з  проханням  щодо  організації  зупинки  маршрутного транспорту.

Детальніше

Президент ініціює запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів

В Офісі Глави держави відбулись відповідні консультації.

У них взяли участь експерти, представники підприємців, народні депутати – співголови міжфракційного депутатського об’єднання «За ФОПів» та представники Кабінету міністрів.

Таким чином Володимир Зеленський відгукнувся на заклики представників малого бізнесу, які вийшли з протестами проти законів «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», що запроваджують електронний чек.

Детальніше

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації