Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

Юлія Світлична зустрілася з міжнародними спостерігачами, які стежитимуть за ходом виборів у області

З представником Атлантичної ради США Метью Брайза та старшим радником з питань Європи та Євразії Міжнародного республіканського інституту Крісом Хольценом голова ХОДА обговорила питання підготовки до проведення другого туру виборів Президента України в регіоні.

Відкриваючи зустріч, керівник області зазначила, що місія міжнародних спостерігачів націлена на забезпечення прозорості, законності та верховенства права.

«Цих принципів дотримуємося й ми. Тому ми дорожимо увагою міжнародних партнерів у особі США, з якими в нас підписаний окремий меморандум про співпрацю та реалізований не один глобальний проект у Харківській області», - сказала Юлія Світлична.

Детальніше

Юлія Світлична та Павло Клімкін відвідали науковий парк «Синергія» в ХНУРЕ

Голова ХОДА ознайомила Міністра закордонних справ України з можливостями новітньої установи, яка першою в Україні увійшла до Міжнародної асоціації наукових парків IASP.

Юлія Світлична відзначила, що науковий парк «Синергія» відкриває широкі можливості для студентів та викладачів вишу. Тут є 20 аудиторій, що обладнані сучасною технікою (iMac-аудиторії; Windows-аудиторії; аудиторії з інтерактивними столами та шоломами віртуальної реальності тощо), мультимедійна лабораторія, лабораторії віртуальної реальності та робототехніки тощо.

«Що потрібно для економічного розвитку країни? Безумовно, щоб світлі голови залишалися у нас, в Україні, а для цього необхідно створювати умови, - сказала Юлія Світлична. – У студентів має бути можливість генерувати науково-технічні та інноваційні ідеї, а потім реалізовувати їх у реальному секторі. Усі ці можливості відкриває цей хаб».

Детальніше

У Харкові відкрили пам’ятник Миколі Бокаріусу

Монумент розмістився біля Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, який був заснований цим видатним вченим та має його ім'я.

«Сьогодні, без перебільшення, історична подія для Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Адже встановлення пам’ятника – це не просто данина великому вченому, це шана та повага до вчителя, до професіонала. Ми знаємо, що це нелегка професія, і не кожен обере такий важкий та відповідальний шлях. Професіонали НДІ судових експертиз імені Бокаріуса роблять велику справу. Адже до вас звертаються всі – і цивільні, й військові, і правоохоронні, й громадські, та державні органи. Бажаю наснаги, бажання працювати, впевненості, професіоналізму, точності, виваженості та державності в прийнятті ваших рішень».

Детальніше

У П'ятихатках відкрили футбольне поле зі штучним покриттям, тенісний корт і воркаут

Спортивні споруди Харківського державного вищого училища фізкультури №1 будуть доступні для всіх жителів району.

Без місця для занять спортом жителі П'ятихаток залишилися в 2011 році - тоді місцевий стадіон «Олімпік» демонтували. Його планували відбудувати, але до цього справа так і не дійшла. З проханням відновити спортивну базу до голови ХОДА Юлії Світличної минулого року звернулися місцеві жителі та керівництво ННЦ «ХФТІ» (тут займалися й вихованці ДЮСШ цього інституту). 18 квітня керівник області взяла участь у відкритті нових спортивних споруд у П'ятихатках.

«Це сучасне поле буде доступним для всіх дітей, тут будуть зростати нові спортивні зірочки України. Є також майданчик, на якому можна займатися великим тенісом, і воркаут-майданчик, який 24 години на добу буде доступний для всіх місцевих жителів», - сказала голова ХОДА.

Детальніше

Вовчанщина взяла активну участь у Всеукраїнській щорічній акції «За чисте довкілля»

19 квітня 2019 року працівники Вовчанської районної державної адміністрації, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації та працівники підприємств району, а також учні шкіл міста та району за ініціативи голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника та голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця взяли активну участь у Всеукраїнській щорічній акції «За чисте довкілля» і здійснили прибирання закріплених територій, парків, скверів та інше.


Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації