Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

За добу діагноз COVID-19 підтверджено у 209 жителів Харківської області

170 з них – мешканці Харкова.

Діагноз також підтвердився в 9 жителів Харківського району,  6 -  Чугуївського, 5 -  Зміївського, по 4 – Лозівського та  Балаклійського, 3 - Нововодолазького, по 2 - Ізюмського та Богодухівського, по 1 - Дергачівського, Зачепилівського, Золочівського районів та м. Люботин.

Усього по області зареєстровано 14 484 лабораторно підтверджених випадків СOVID-19, з них 4319 хворих одужало, 301– померло. Спростовано діагноз у 1930 осіб. Залишається під підозрою 10 осіб.

Ми не повинні допустити зупинки роботи підприємств регіону. Олексій Кучер

18 вересня голова ХОДА відвідав ТОВ «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка».

На підприємстві Олексій Кучер ознайомився з особливостями виробництва маршмелоу, адже «Лісова казка» - головний виробник цього виду солодощів в Україні. На харківське підприємство припадає 95% ринку цієї продукції в Україні.

«Зараз я об'їжджаю всі підприємства області та міста. Важливе зміщення фокусу уваги – на промисловість. Саме це ми зараз робимо, адже в нас історично індустріальне, промислове місто. І саме ви - ті, хто створює прибуток регіону», - відзначив керівник області.

На сьогодні асортимент продукції харківського підприємства складає більш ніж 100 видів і виробляється під торговою маркою «Confectum». Компанія є лідером з випуску цього виду солодощів не тільки на ринку України, але й експортує продукцію у 12 країн світу, зокрема - у Білорусі та Молдові наш виробник займає 90% та 85% ринку маршмелоу відповідно.

Олексій Кучер наголосив, що керівництво області зацікавлене в тому, щоб на території регіону розвивалися підприємства та приносили якомога більше доходу від податків у місцеві бюджети.

Детальніше

ОНОВЛЕНИЙ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН

На Харківщині відзначили 77-му річницю визволення області під час Другої світової війни

Саме 19 вересня 1943 року з Харківської області остаточно вигнали нацистських окупантів.

Урочистий захід за участі ветеранів Другої світової війни відбувся на меморіальному комплексі «Висота маршала Конєва». Присутніх привітав заступник голови ХОДА Євгеній Грицьков.

«Сьогодні ми відзначаємо 77-му річницю визволення Харківської області від фашистських загарбників. Ми ще раз перегортаємо сторінку тих трагічних подій, усвідомлюючи, що повинні ніколи більше не допустити проявів нацизму. Хочу низько вклонитися усім вам, шановні ветерани, і побажати міцного здоров’я, висловити ще раз слова вдячності. А також -  запевнити вас у тому, що ми, молоде покоління, ніколи не допустимо поторення таких подій», - сказав Євгеній Грицьков.

Детальніше

У 25-й міські лікарні виділено 100 ліжок для хворих на COVID-19

Крім того, у закладі готують ще 80 ліжок, для підведення кисню до палат уже виділені кошти.

Про це розповів заступник голови ХОДА Тарас Пастух у ході брифінгу 18 вересня.

«Ми поміняли підхід щодо госпіталізації пацієнтів. З початку епідемії основне навантаження на себе брала обласна інфекційна лікарня. Зараз хворих на коронавірусну хворобу приймають міські 13-та, 17-та та 25-та лікарні, обласні інфекційні доросла та дитяча, обласна дитяча лікарня та другий пологовий будинок. 25-та лікарня була визначена додатково, зараз там виділено 100 ліжок, також готується 80 ліжок, виділені кошти для проведення кисню», - повідомив заступник голови ХОДА.

Детальніше

 

Вовчанська районна державна адміністрація

==================