Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

Новини

На Вовчанщині відзначили День працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Із професійним святом тих, хто пов’язав свою професійну діяльність із сільським господарством привітали керівники району: голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації  Олександр Нездюр.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства директор Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації Олександр Нездюр нагородив керівників сільськогосподарських підприємств Почесною грамотою та подякою Департаменту.

За високий професіоналізм, багаторічну самовіддану працю та з нагоди професійного свята, кращих працівників сільськогосподарських формувань Вовчанщини, а саме - зерно заготівельної  галузі, фермерських господарств, переробної промисловості було відзначено цінними подарунками та спільними почесними грамотами голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФОТО

Реалізація проекту «Енергія світла» продовжується

Завершено роботи по встановленню  сучасного, економічного, світлодіодного освітлення   по вул. Масловка села Стариця.


У ХОДА обговорили питання запровадження системи раннього втручання

Участь у засіданні Регіональної консультативної ради 15 листопада взяв заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

«Під час останньої нашої зустрічі ми обговорили всі проблемні питання раннього втручання як частини загальної системи інклюзії»,- зазначив заступник голови ХОДА.

Харківщина - одна з чотирьох областей України, що ввійшли до пілотного проекту Twinning, який реалізується в Україні за підтримки Міністерства соціальної політики з травня 2017 року. Цей проект фінансується Європейським Союзом і з європейської сторони реалізується французькою агенцією міжнародного технічного співробітництва «Експертиз Франс».

Постійний радник проекту Twinning Жан-Елі Малкін, що також був присутній на заході, зазначив, що рівень спеціалістів, які опікуються цим питанням в Харківській області, дуже високий.

Детальніше

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства Вовчанщини!

Щиросердно вітаємо Вас з професійним святом!

День працівників сільського господарства – це день, коли ми маємо нагоду висловити пошану та вдячність людям, які сумлінно виконують свою нелегку роботу, чим підтримують і прославляють хліборобські традиції наших дідів та прадідів. З давніх-давен сільське господарство займало провідну роль в житті українського народу. Майже всі календарно-обрядові свята пов’язані не з особливою подією чи конкретною датою, а із виконанням певного виду землеробських робіт.

Аграрна галузь економіки тому і називається базовою, бо складає основу життя Слобожанщини. В  2018 році Вовчанський район посів 1 місце по валовому збору зернових та зернобобових культур серед сільськогосподарських підприємств у Харківській області. Кожного року родючі українські чорноземи і Ваша безумовна відданість своїй справі дарують країні щедрі врожаї та впевненість в завтрашньому дні.

Саме від Вашої напруженої, але плідної роботи залежить добробут кожної української родини зокрема і всієї держави в цілому. Збереження, невпинний розвиток сільськогосподарської галузі – Ваша заслуга, а щорічні рекордні врожаї та різноманіття якісних українських продуктів – є красномовнішими за будь-які слова.

Від усього серця бажаю всім трудівникам села миру та спокою, добробуту та злагоди, міцного здоров’я, наснаги і подальших успіхів! Як щедра осінь обдаровує нас своїми плодами, так хай доля обдарує Вас великим людським щастям.

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник

Привітання голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Сердечно вітаю Вас з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку України!

В часи розвинутих інформаційних технологій важко переоцінити важливість Вашої роботи. Саме Ви займаєтесь пошуком, обробкою та розповсюдженням актуальної інформації, висвітленням подій, формуванням громадської думки. Завдяки Вам кожен житель Вовчанська і Вовчанського району забезпечений якісною, перевіреною інформацією і отримує можливість відчувати себе причетним до процесів сьогодення.

Від усієї душі дякую Вам за об’єктивність, оперативність, віддану й сумлінну працю! Бажаю мирного неба над головою, здоров’я, злагоди, втілення в життя самих сміливих ідей і творчих задумів! Щастя Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Голова Вовчанської районної державної адміністрації Віталій Мірошник

Еще статьи...

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації