Вовчанська районна державна адміністрація

Харківська область

В оновленій філармонії створені всі умови для людей з інвалідністю

Напередодні відкриття будівлю обласної філармонії перевірив студент ХНУ ім. В.Н. Каразіна з діагнозом «спінальна м’язова атрофія».

«Важливо створити доступні умови для всіх, - зазначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Дуже приємно, що функціонал Харківської обласної філармонії дозволяє розраховувати на те, на що ми сподівалися: всі люди з обмеженими можливостями зможуть безперешкодно відвідувати всю територію філармонічного комплексу».

За день до відкриття на запрошення керівника області відповідність культурної новобудови вимогам доступності перевірив студент ХНУ ім. В.Н. Каразіна з діагнозом «спінальна м’язова атрофія». Він вільно пересувався між поверхами, спустився до гардеробної та туалетної кімнати.

«Абсолютно скрізь є пандуси, в залах є місця для людей на колясках, які повністю упорядковані. Хлопець задоволений, його мама теж. Сказали, що наступного разу відвідають філармонію вже під час концерту», - зазначила радниця голови ХОДА Алла Ройтблат, яка супроводжувала студента.

 

Створенню належних умов для людей з обмеженими можливостями обласна влада приділяє особливу увагу. За інформацією Департаменту соціального захисту населення ХОДА, станом на початок 2019 року, на території Харківської області вже 237 будівель повністю доступні для осіб з інвалідністю та 486 – частково забезпечені безперешкодним доступом.

Нагадаємо, перший концерт у відремонтованій великій залі обласної філармонії відбудеться 14 лютого. Разом з великою залою для відвідувачів відкриється цілий комплекс, до якого також входять камерна зала та нове фойє закладу. Усі три зали філармонії (включно з органною, яку було відкрито в 2016 році) одночасно зможуть приймати 1,5 тисячі людей.

ВІТАЛІЙ МІРОШНИК

голова Вовчанської райдержадміністрації